Administrativní náročnost pracovních dohod je už nyní extrémní, a když se k tomu přidá nesmyslná lhůta pro přihlášení nového zaměstnance před nastoupením do práce, tak je z toho paskvil, který mohl vymyslet snad jen člověk zcela neznalý reálného života podnikatelů. Takhle zní jedna z těch slušnějších reakcí, které kolují po sociálních sítích v souvislosti s Jednotným měsíčním hlášením zaměstnavatelů.
Jeho cílem mělo být snížení byrokracie, ale zdá se, že v tomto ohledu naprosto selhalo.
Co se dočtete dál
- V jakém stavu je jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů?
- Do jaké míry se potvrdil slib o zjednodušení formálních papírů nutných k podnikání?
- Jaký je stav digitalizace v Česku?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







