Už několik týdnů jezdí žluté vlaky RegioJet z Prahy do Košic. Od poloviny prosince budou jezdit do Košic i z Bratislavy, na páteřní slovenské vnitrostátní trati.

Majitel firmy Radim Jančura ale stále nemá v Košicích prodejní místo. Proto nabídne nízkou cenu – aby přiměl cestující koupit si lístek přes internet, ale hlavně aby zatlačil na slovenského správce kolejí, aby mu vyšel vstříc.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se