Ivan Bílek
jednatel Studia REMA '93

Mám rád historii, je poučná. Díky ní vím, že žijeme v úžasné době. Rok 1989 jsem prožil jako vysokoškolák a blíží se mi padesátka, vím dobře, co píšu.

V roce 2004 jsem koupil zdevastovaný areál s barokní farou a stodolami před zřícením, typická žalující zpověď "vedoucí úlohy komunistické strany". Je to jen pár kilometrů od místa, kde bydlím. Ano, tady jsem doma. Už 12 let svůj čas, energii a peníze vkládám do tohoto úžasného místa s 300 let starou nemovitostí. Řeším původní architekturu, přemýšlím nad nízkoenergetickým řešením oken či zateplením podlah.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se