Prezident Miloš Zeman přiletěl na zahájení školního roku do jedné brněnské základky vojenským letounem CASA. No a?

Zaprvé, škola je boj, takže vojenské letadlo je tu v pořádku.

Zadruhé, není to sice ideální způsob, ale pokud šlo o to připomenout, že k cestě z Prahy do Brna (a naopak) je nejlepší používat armádní techniku, tak také v pořádku. Vláda Andreje Babiše si takový špílec zasluhuje za to, že opravovala dálnici D1 tak dlouho a tak důkladně, že ji bude muset hned po slavnostním předvolebním otevření začít opravovat znovu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se