Prezident Miloš Zeman přiletěl na zahájení školního roku do jedné brněnské základky vojenským letounem CASA. No a?
Zaprvé, škola je boj, takže vojenské letadlo je tu v pořádku.
Zadruhé, není to sice ideální způsob, ale pokud šlo o to připomenout, že k cestě z Prahy do Brna (a naopak) je nejlepší používat armádní techniku, tak také v pořádku. Vláda Andreje Babiše si takový špílec zasluhuje za to, že opravovala dálnici D1 tak dlouho a tak důkladně, že ji bude muset hned po slavnostním předvolebním otevření začít opravovat znovu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









