Od loňského jara vyplatil stát firmám v problémech přes 50 miliard korun na mzdy lidí, pro které podniky neměly z nejrůznějších důvodů dočasně práci. Necelých pět měsíců poté, co pomoc z takzvaného programu Antivirus skončila, je pravděpodobné, že se znovu probudí k životu. Podpora už ale nebude pro všechny. Na státní peníze dosáhnou jen podniky, které prokážou, že musí výrobu omezit kvůli nedostatku čipů či jiných komponentů v automobilovém průmyslu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









