Od loňského jara vyplatil stát firmám v problémech přes 50 miliard korun na mzdy lidí, pro které podniky neměly z nejrůznějších důvodů dočasně práci. Necelých pět měsíců poté, co pomoc z takzvaného programu Antivirus skončila, je pravděpodobné, že se znovu probudí k životu. Podpora už ale nebude pro všechny. Na státní peníze dosáhnou jen podniky, které prokážou, že musí výrobu omezit kvůli nedostatku čipů či jiných komponentů v automobilovém průmyslu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se