Energetický gigant ČEZ ohlásil rekordní zdražení elektřiny – lidé, kteří nemají zafixovanou cenu, si připlatí na fakturách od příštího roku zhruba třetinu. Podle vyjádření představitelů firmy přitom ČEZ do nového ceníku zcela nepřenesl bezprecedentní zdražení elektřiny na trzích. Podle expertů ale ani jedno nebude mít na hospodaření firmy zásadní vliv, neboť většina peněz společnosti plyne z výroby elektřiny, z čehož má v následujících letech těžit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









