I přes lednové propady burz by investoři neměli propadat panice a na americké akciové trhy zanevřít. To zaznívá z Goldman Sachs, jedné z největších světových investičních bank. „Když jste na současných valuacích, tak se tyto výkyvy na trzích dají očekávat,“ řekla v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Sharmin Mossavarová-Rahmaniová, která má v Goldman Sachs na starosti investiční strategii pro privátní klienty. „Nejhorší věc, kterou klient může udělat ve snaze udržet hodnotu majetku, je při těchto propadech výrazně prodávat,“ radí bankéřka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se