I přes lednové propady burz by investoři neměli propadat panice a na americké akciové trhy zanevřít. To zaznívá z Goldman Sachs, jedné z největších světových investičních bank. „Když jste na současných valuacích, tak se tyto výkyvy na trzích dají očekávat,“ řekla v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Sharmin Mossavarová-Rahmaniová, která má v Goldman Sachs na starosti investiční strategii pro privátní klienty. „Nejhorší věc, kterou klient může udělat ve snaze udržet hodnotu majetku, je při těchto propadech výrazně prodávat,“ radí bankéřka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









