Máme třetí nejvyšší inflaci v celé Evropské unii. Přitom nejvyšší úroky, v porovnání s eurozónou až nebetyčné. A to ještě tempo růstu cen nemusí být na maximu a sazby České národní banky také ne. Když si z této kombinace odvodí potřebu odhodit korunu co nejdřív lidé, kteří zrovna jednají o hypotéce, dá se to pochopit. Ale že to dělají i zástupci průmyslu?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









