Strategická komunikace se stala jedním z oblíbených témat diskusí. Zabývají se jí dezinformační weby i seriózní média, opoziční i vládní politici, stala se tématem neziskovek a občanských iniciativ. Diskutovat s dezinformátory a s politiky, kteří z nedostatku vlastních témat jen hledají argumenty pro účelovou kritiku vlády, nemá smysl. Ke kritice těch, kteří z dobře míněné obavy o dobrý výsledek vládě vyčítají pomalost, se ale chci vyjádřit, protože vše nasvědčuje tomu, že si nevšimli, že vláda udělala řadu kroků správným směrem. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se