Kdo je dobrý manažer? A v čem se liší od ostatních lidí v Česku? Odpověď na tyto i další otázky hledal průzkum agentury IPSOS pro Českou manažerskou asociaci. Ta nyní vyhlašuje 30. ročník soutěže Manažer roku, které jsou Hospodářské noviny mediálním partnerem.

Tématem letošního ročníku jsou inovace a moderní technologie. Z výzkumu však vyplynulo, že více než polovina šéfů si myslí, že manažerskému růstu budoucí i stávající generace nejvíce pomůže trvalé užívání „selského“ rozumu či intenzivnější předávání zkušeností od předcházející generace. Přitom pouze 22 procent šéfů klade důraz na vyšší užívání digitálních technologií. Česká asociace manažerů výsledky považuje za varovné.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.

Chcete dostávat investiční texty do e-mailové schránky?

Přihlaste se pravidelnému odebírání investičního newsletteru Peníze HN, kde naleznete naše původní analýzy, tipy na dobré čtení nebo glosy analytiků.

newsletter Peníze