Registrujete se, vyplníte smlouvu a podepíšete, vše online. Elektroenergetické datové centrum (EDC), které je nezbytným mozkem pro sdílení elektřiny a komunitní energetiku, ve čtvrtek ráno spustilo příjem přihlášek. Už po šesti hodinách přijalo kolem 1200 žádostí o sdílení. Zájem je velký.
„Začínáme s tím zcela nový způsob energetiky,“ řekl Petr Kusý, předseda představenstva EDC. Během několika dní spustí i nové webové stránky, které by měly být přehlednější. „Zpočátku očekáváme velký nápor, proto jsme start nového webu o pár dní odložili,“ dodal Kusý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









