Magistrát hlavního města Prahy v průběhu podzimu řeší rozsáhlou reformu zón placeného stání. Nová pravidla zdraží parkování elektroaut a výrazně se dotknou také carsharingu. Sdílená auta budou zpoplatněna novými tarify a čekají je i další významné změny, potvrdil HN pražský náměstek pro dopravu Zdeněk Hřib (Piráti).
Co se dočtete dál
- Jak magistrát plánuje zdražit parkovné pro carsharing.
- Jak to byznys firem ovlivní.
- Udržitelnost podnikání firem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








