V útrobách Vojenské zotavovny ve Špindlerově Mlýně se v pondělí odpoledne sešlo přes 150 lidí, většinou místních obyvatel a podnikatelů. Přišli na setkání s vedením developerské společnosti Penta Real Estate, která spadá do investiční skupiny miliardáře Marka Dospivy. Právě ona má v rukou budoucí podobu centra nejznámějšího horského střediska v Česku, když zde loni získala lukrativní pozemky od politického podnikatele Tomáše Hrdličky.
Co se dočtete dál
- Jak vypadalo jednání Penty s obyvateli Špindlu.
- V jaké fázi je budoucí výstavba nového náměstí.
- Proč ochladly vztahy mezi majiteli klíčových pozemků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









