V útrobách Vojenské zotavovny ve Špindlerově Mlýně se v pondělí odpoledne sešlo přes 150 lidí, většinou místních obyvatel a podnikatelů. Přišli na setkání s vedením developerské společnosti Penta Real Estate, která spadá do investiční skupiny miliardáře Marka Dospivy. Právě ona má v rukou budoucí podobu centra nejznámějšího horského střediska v Česku, když zde loni získala lukrativní pozemky od politického podnikatele Tomáše Hrdličky.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak vypadalo jednání Penty s obyvateli Špindlu.
  • V jaké fázi je budoucí výstavba nového náměstí.
  • Proč ochladly vztahy mezi majiteli klíčových pozemků.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se