Mladoboleslavské automobilce Škoda se daří stále lépe. V prvním pololetí vydělala na jednom autě dvakrát víc než sesterská značka Volkswagen ze stejného koncernu. Na jednom prodaném voze Škoda vydělá 34 100 korun.
"V prvním pololetí jsme rostli a zvýšili ziskovost," řekl šéf mladoboleslavské automobilky Winfried Vahland.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











