Tak jako Českem se energetická krize posledních měsíců neprohnala žádnou jinou zemí v Evropě. U dodavatele poslední instance skončilo zhruba milion zákazníků a tisíce z nich si nového obchodníka ještě nenašly. Stovky tisíc domácností navíc za elektřinu a plyn platí někdy i násobek toho co dříve.
Ti, kdo čekali rychlé řešení a změny v systému, které by případné další krizi zabránily, byli ale na omylu. Na první změny si počkáme ještě řadu měsíců.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









