Tak jako Českem se energetická krize posledních měsíců neprohnala žádnou jinou zemí v Evropě. U dodavatele poslední instance skončilo zhruba milion zákazníků a tisíce z nich si nového obchodníka ještě nenašly. Stovky tisíc domácností navíc za elektřinu a plyn platí někdy i násobek toho co dříve.

Ti, kdo čekali rychlé řešení a změny v systému, které by případné další krizi zabránily, byli ale na omylu. Na první změny si počkáme ještě řadu měsíců.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se