Letošní zimu prožijeme ve svetrech a neustálém slídění, jestli „nesvítí někde zbytečně“ – starší z nás si na toto heslo jistě vzpomenou. Teplárny připravují vytápění podle časových plánů, což znamená, že v noci se topit nebude a běda tomu, kdo vystrčí nohu zpod deky, nebo dokonce neuváženě vstane z postele! Sháníme energetické zdroje ve všech koutech světa, sledujeme s napětím každé procento naplněnosti plynových zásobníků a přitom téměř desetinu roční spotřeby zemního plynu v ČR vyhazujeme na skládky odpadů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se