Energetická krize ukazuje, že bydlet v nájmu není nutně jen nouzové řešení pro lidi, kteří si nemohou dovolit vlastní bydlení. Může být naopak vítanou výhodou. S extrémním nárůstem cen elektřiny a plynu se někomu může finančně vyplatit odejít z nájmu nebo zazimovat dům a přečkat topnou sezonu třeba ve Španělsku, kde je teplo i v zimním období.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










