Lékárníci si ani nestihli naplno doplnit poličky a už s obavami vyhlížejí další sezonu nemocí a nachlazení. A připravují se i sami výrobci, kteří raději počítají se zvýšenou poptávkou. Podle lékařů totiž může být letos nemocnost podobně vysoká jako poslední zimu. Výpadek zejména důležitých antibiotik ale stále trvá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









