Současné postavení Škody Auto na trhu je velmi dobré, a to hlavně díky „naleštěnému“ širokému portfoliu modelů se spalovacím motorem. V rozhovoru pro německý odborný časopis Automobilwoche to říká šéf automobilky Klaus Zellmer. Spalováky podle něj budou mít v nabídce Škody místo i po roce 2035, především na mimoevropských trzích. Podnik současně nepouští ze zřetele elektromobilitu, kde jednak přidá nové čistě elektrické modely, ale zároveň rozšíří nabídku modelů nabíjených ze zásuvky (PHEV).
Zellmer v rozhovoru tvrdí, že v rámci koncernu má jeden z nejlepších manažerských postů, protože Škoda je podle jeho názoru skvělá značka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









